Služby - Masáže_Patthanan

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Služby


Thajskou masáž nedoporučujeme při nádorových onemocněních, akutních zánětech a infekčních onemocnění,  pocitu teprve začínají nemoci, při velkém tělesném vyčerpáními,  při onemocnění kloubů a kostí.


V našich salónech provádíme tyto služby:

  • Tradiční thajská masáž

Délka: 60 min

Charakteristika: Thajská masáž se téměř v nezměněné podobě praktikuje déle než tisíc let. V podstatě se jedná o unikátní systém speciálních masážních technik spočívajících ve stlačování tlakových bodů a uvolňování toků energií. Při thajské masáží masérka využívá dokonalé znalosti těla, zejména kostí, šlach, vazů a svalů. Tento systém odstraňuje napětí, bolest, migrénu, ztuhnutí krčních svalů a podobně. Podporuje krevní oběh a duševní relaxaci. Masérky při masáži používají palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla tak, aby mohly vyvinou tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou. Tím se liší od naší běžné české masáže, která pracuje pouze se svaly. Pro maximální požitek z thajské masáže je nutná masáž celého těla v délce trvání 60 -120 minut. Masáže provádí rodilá thajská masérka, které vlastní certifikát vyhlášené masérské škol v Udon Thani, Thajsko.

Služby provádí:


Patthanam Kongkarian
Udon Thani
Thajské království


IČO: 01303171

  • Masáž zad a šije

Délka: 30 min

Charakteristika: Při této masáži jsou použity speciální techniky zaměřené na šíji, ramena, bederní a křížovou oblast zad. Pravidelné opakování může odstranit i dlouhodobé bolesti zad a s tím spojené potíže zapříčiněné především sedavým zaměstnáním a sedavým způsobem života. Zbavuje pocitu napětí a ztuhlosti v oblasti ramen a šíje. Odstraňuje pocit napětí a s tím spojené bolesti hlavy. Pro dokonalé uvolnění doporučujeme kombinovat s celkovou hodinovou masáží. Masérka při této masáži používá dlaně, prsty a lokty. V oblasti šíje pomocí prstů stimuluje akupresurní body a odstraňuje ztuhlost svalů a uvolňuje tok energie. Po masáži má zákazník pocit dokonalé úlevy a lehkosti.  • Klasická Olejová masáž

Délka: 60 min

Charakteristika: Klasická olejová masáž je mírnější forma masáže,   při které se vyvíjí menší tlak. Masérka při této masáži stimuluje reflexní body a tím dochází k obnovení duševní a fyzické rovnováhy. Masáž je vhodná především při bolestech svalů a kloubů. Masérka postupně masíruje celé tělo od hlavy až k patě. Olejová masáž využívá techniku při níž se vmasírovává olej do svalů. Tato masáž také dokonale prospívá pleti a pokožce. Zvláště příjemné je promasírování paží a nohou včetně prstů. Při této masáži se používají speciální oleje svým složením  šetrné k Vaší pokožce. Olej doporučujeme po masáži ponechat na těle.  • Masáž horkými bylinnými sáčky

Délka: 30, 60, 90 min

Charakteristika: Povzbuzující horká bylinná masáž je forma masáže, při  které masérka používá horké balíčky s léčivými bylinami.Tato masáž je kombinace thajské masáže a masáže horkými bylinnými balíčky. Tyto balíčky jsou dovezené z Thajska a obsahují originální léčivé byliny. Horký balíček otevírá póry a teplo působí do hloubky svalu. Tento druh masáže uvolňuje napětí a působí blahodárně na svaly. Masáž je vhodná při svalových obtížích a problémech s pokožkou.


  • Masáž horkými lávovými kamenami

Délka 90 min

Charakteristika: Tato masáž je specifická tím,že klade důraz na dostatečné prohřátí celého těla a důkladné promasírování všech svalů. Kameny jsou vyhřáté na 50-60 stupňů celsia. Výborně působí na problémy svalů zad a páteře, bolesti šíje a hlavy. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci.


  • Masáž nohou
Délka 30, 60 min
Charakteristika: Thajská masáž se provádí na energetických drahách nejen na chodidlech, ale až po kolena. K tomu využívá palců a dlaní. Provádí se též pomocí dřevěného kolíčku s olejem, kterým stimulujeme body na chodidlech. Nače chodidla jsou přesným obrazem našeho těla, nachází se na nich více než sedm tisích nervových zakončení. Masáž chodidel spojená s masáží svalů lýtek zlepšuje látkovou výměnu, prokrvení stimulovaného orgánu, harmonizuje krevní oběh, zlepšuje tělesnou imunitu, ale i detoxikační a omlazující účinky. V neposlední řadě budete cítit ohromnou úlevu pro Vaše unavené nohy.
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky